Over Tops

TOPS personeelsdiensten verbindt sinds 2004 mensen en organisaties met elkaar. TOPS is actief in de groensector en grond-, weg- en waterbouw. Hierbij draait het voor TOPS om het maken van de beste match. Bij TOPS staat de werknemer en zijn vaardigheden altijd voorop. Dat klinkt heel vanzelfsprekend en voor TOPS personeelsdiensten is dat het ook, maar in de markt, die wordt overspoeld met grote uitzend- en werving en selectiebureaus, is dat uniek.

TOPS personeelsdiensten hanteert drie kernwaardes. Dit vertelt hoe we zijn en geeft richting aan onze manier van werken, maar ook in hoe wij samenwerken en wat we verwachten.

Melvin

Utrecht: 030-2373003

Mail: melvin@topsbv.nl

Mario

Alphen aan den Rijn: 0172-253003

Mail: mario@topsbv.nl

Ivan
Ivan

Utrecht: 030-2373003

Mail: ivan@topsbv.nl

Nelleke

Alphen aan den Rijn: 0172-253003

Mail: nelleke@topsbv.nl

Stephanie

Utrecht: 030-2373003

Mail: stephanie@topsbv.nl

Matthijs

Alphen aan den Rijn: 0172-253003

Mail: matthijs@topsbv.nl

Max

Utrecht: 030-2373003

Mail: max@topsbv.nl

Over Tops

Testemonials

“Ik had nooit gedacht dat ik zo’n leuke baan zou vinden, vlakbij huis en goede voorwaarden. Hartelijk dank voor mijn nieuwe baan TOPS!”

– Tom